Miejskie korzo - ViaRegiaUkraine
pl
  • uk
  • en
  • de

Miejskie korzo

Liczba osób:
від 5 до 30 осіб
Charakterystyka wycieczki:
Пішохідний. Пригоди / Активний. Місто. Для туристів, що вперше в Бродах. Для дітей (з елементами квесту)
Poziom trudności:
легкий
Wycieczka nadaje się również dla:
дітей
Języki:
українська, російська, польська
Bilety:
Не потрібно
Dodatkowe opcje:
можливо замовити гіда
Lokalizacje:4
Dystans:0 km
Czas trwania:1 год. 30 хв.
1
Будівля колишньої філії Празького банку
Архітектурні будівлі
Львівська
0 km
2
Будівля колишньої книгарні Фелікса Веста
Архітектурні будівлі
Львівська
0 km
3
Будівля колишнього готелю “Брістоль”
Архітектурні будівлі
Львівська
0 km
4
Колишня будівля юдейського кагалу
Архітектурні будівлі
Львівська
Otwórz mapę

Маршрут вулицею Золотою. Це центральна пішохідна вулиця Бродів, що сполучає дві міські площі: Ринок та майдан Свободи. Впродовж століть – найбагатший район міста. У минулому назва вулиці неодноразово мінялася: Новоміська – Золота – Стефанії – Золота – Уланів Креховецьких – Адольфа Гітлера – Леніна – Золота. Традиційну назву вулиці найчастіше пов’язують з ювелірними крамницями, які знаходились колись на ній.

Незважаючи на численні пожежі, війни, перебудови, вулиця зберегла своє обличчя. Сьогодні це частина Бродів, де знаходиться декілька визначних пам’яток: колишній готель «Брістоль», кам’яниця Фелікса Веста, будинок давнього бродівського кагалу та інші споруди, що репрезентують бродівську сецесію кін. ХІХ – поч. ХХ ст. У 2002 р. на вулиці Золотій було встановлено пам’ятник Петру Федуну-Полтаві – визначному ідеологу національно-визвольного руху 1940-50-х рр.

До 1939 р. у житті мешканців Бродів вулиця Золота посідала важливу роль – це було міське корзо, яким прогулювались, щоб відпочити, поспілкуватись з друзями, знайомими. Нині ця функція вулиці Золотої відновлюється. Гості міста, мандруючи від руїн Бродівського замку до мальовничого куточку Бродів біля будівлі гімназії, обов’язково пройдуть вулицею Золотою

Szczegóły trasy
Zamknij mapę