Згідно стилевих ознак пізнього класицизму, можна стверджувати, що пам’ятка була збудована в період 1860-1880-х рр. і до Другої світової війни відігравала важливу роль в житті юдейської общини міста.
Початково це був один будинок у якому містилося також казино. Але у другій половині ХІХ століття, орієнтовно, у 1860-х—1880-х роках місцеві євреї придбали ще декілька будинків на вулиці Золотій та перебудували їх в стилі пізнього класицизму, фактично об’єднавши декілька маленьких кам’яниць в одну велику, видовжену вздовж вулиці Золотої споруду.
Наріжна кам’яниця споруджена на початку ХІХ століття, формує північно-західний кут площі Ринок. Споруда двоповерхова з пивницею. Балкони другого поверху підтримують консолі. На фасаді зі сторони вул. І.Франка до нашого часу зберігся автентичний балкон з огорожею.
Цікавим об’єктом кагального будинку була арка або наскрізний арковий прохід через перший поверх будинку. Відомо, що найдовшою вулицею центральної частини Бродів тоді була сучасна вулиця Вірменська, що починалася від сучасної вулиці Шевченка та прямувала через цей арковий прохід. У 1960-х роках, тодішня влада вирішила, що там не повинно бути аркового проходу і його було замуровано. Так було втрачено ще один цікавий архітектурний об’єкт в центральній частині міста.
Нині пам’ятка перебуває у комунальній та приватній власності, а на першому поверсі містяться магазини.