РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE У ЛЬВОВІ - ViaRegiaUkraine

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE У ЛЬВОВІ

Історія західноукраїнських земель у найдавніші та середньовічні часи відображена в експозиції будинку 24 на площі Ринок. Тут можна ознайомитись з матеріалами про заснування міста Львова, діяльність Короля Русі Данила Галицького, довідатись про боротьбу українського народу під проводом Богдана Хмельницького.

У Королівських залах будинку на площі Ринок, 6, експонується виставка історичних коштовностей, на якій представлені меблі, годинники XVIII ст., унікальна збірка старовинних орденів тощо.

У колишньому Міському арсеналі  — пам’ятці архітектури XVI ст. представлена старовинна зброя близько 40 країн світу XIII — поч. XX ст.

На початку 1990-х років створено філіали Львівського історичного музею — музей «Літературний Львів першої половини XX ст.» (вулиця Гвардійська, 18), а також музей провідника ОУН полковника Євгена Коновальця в с. Зашків на Жовківщині.

У 2005 році відкрито відділ «Палаццо Бандінеллі» у приміщенні на пл. Ринок, 2 – пам’ятці львівської ренесансної архітектури кінця XVI—XVII ст.

13 жовтня 2012 року відкрито Музей визвольної боротьби України (вул. Лисенка, 23а), в якому представлено історію боротьби українців за незалежність з поч. XX ст. по сьогодні.

Восени 2020 року відбудеться відкриття нового відділу музею – Музею історії міста Львова у нещодавно відреставрованій Чорній Кам’яниці на площі Рино, 4 у м. Львові.

Директор КЗ ЛОР “Львівський історичний музей” – Чмелик Роман Петрович

Контакти
icon
Україна, 79000, м. Львів, пл. Ринок, 6
+38 (098) 281-1405 – черговий музею

Графік роботи:
Музей відчинений для відвідувачів упродовж тижня з 10.00 до 18.00
Вихідний день – середа