Львівська Архіви - ViaRegiaUkraine

Львівська область

31 туристичний об'єкт

Знаходиться на заході України, є однією з трьох областей історично-культурного регіону Галичина та відома як одне з найкращих в Україні місць рекреації та туризму.
Для цього в області створені всі необхідні умови: високий рівень сервісу, розвинута туристична інфраструктура, наявність в достатній кількості готелів, закладів харчування та дозвілля. Тут обов’язково знайдеться місце і для поцінювувача європейської атмосфери старовинних міст, і вибагливого іноземного туриста, і для скромного студента.
Регіон цілий рік приймає та обслуговує туристів, в тому числі завдяки наявності тут таких гірськолижних курортів як Славське, Буковель та інші в мальовничих українських Карпатах

А ще це найпопулярніший напрямок для відпочинку під час різдвяних і травневих свят, адже де як не у Львові можна побачити справжній Вертеп, поспівати коляди та покататися на санях Св. Миколая. Львів дійсно являється культурною столицею України та нагадує музей просто неба – у ньому знаходиться понад 2000 історичних, архітектурних і культурних пам’яток. Ансамбль історичного центру Львова (Старе місто) внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Саме тут знаходиться один із найстаріших у Центральній Європі та перший заснований в Україні університет.

Найдавніші архітектурні пам’ятки Львова – це Високий замок, Церква святого Миколая, Вірменський кафедральний собор, пам’ятки в стилі готики та бароко, а всі будівлі на Площі Ринок фактично є пам’ятками архітектури XIV-XVII ст.

Найвідоміший туристичний маршрут регіону – “Золота підкова Львівщини”. До нього входять Олеський замок XIII-XVII ст., шикарний палацово-парковий комплекс в Підгірцях та неймовірний Золочівський замок. Інколи до маршруту включають ще й Свірзький замок, в якому знімали епізоди відомого фільму “Д’Артаньян і три мушкетери” та Старосільський замок.

Важко оминути також залишки середньовічної наскельна фортеці-митниці Тустань в с. Урич, що входила до мережі фортифікацій, які у Середньовіччі охороняли соляні шляхи на Прикарпатті.

У Львівській області також збереглася значна кількість старовинних дерев’яних церков.

Крім історичних та культурних пам’яток на території Львівської області знаходиться 400 територій і об’єктів природно-заповідного фонду, зокрема державний природний заповідник «Розточчя», де діє унікальний ведмежий притулок “Домажир”. А взимку в Майданському лісництві можна побачити справжніх карпатських зубрів.

Також багато природних пам’яток знаходяться на території Національного природного парку “Сколівські Бескиди”, зокрема водоспад «Гуркало» – найвідоміший з водоспадів Львівщини, висота падіння води якого – 5 м.

Особливим багатством Галицької землі є великі запаси лікувальних мінеральних вод на базі яких діють санаторно-оздоровчі заклади: Великий Любінь, Моршин, Немирів, Роздол, Східниця, Трускавець, Шкло. Курортне місто Трускавець, де відкрито 4 родовища лікувальних мінеральних вод типу «Нафтуся», відоме цілющими джерелами не тільки в Україні, а й далеко за її межами

МІСТО
Броди
Броди
Львів
Львів
ТОП МІСЦЯ
Музеї
Музей підпілля УГКЦ в м. Городок
Фортеці, замки, палаци
Палац Потоцьких
Церкви, костели, монастирі
Домініканський собор (збудований у 1949 р.)
Архітектурні будівлі
Львівський оперний театр (заснований в 1900 р.)
Архітектурні будівлі
Львівська Ратуша
Знайдено 31 об'єкт
Музеї
Музей підпілля УГКЦ в м. Городок
Архітектурні будівлі
Будівля колишньої філії Празького банку
Архітектурні будівлі
Колишня будівля юдейського кагалу
Архітектурні будівлі
Будівля колишнього готелю “Брістоль”
книгарня Фелікса Веста м. Броди
Архітектурні будівлі
Будівля колишньої книгарні Фелікса Веста
Церкви, костели, монастирі
Церква святих Ольги і Єлизавети
Фортеці, замки, палаци
Високий замок XII-XIV ст.
Фортеці, замки, палаци
Палац Потоцьких
Архітектурні будівлі
Вежа Корнякта (засновано 1578 р.)
Церкви, костели, монастирі
Архикатедральний собор Святого Юра XVIII ст.
Церкви, костели, монастирі
Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла (XVII ст.)
Церкви, костели, монастирі
Латинський кафедральний собор ХV ст.
Показати більше...
Подивитися на карті
Закрити карту