РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В КИЄВІ - ViaRegiaUkraine

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В КИЄВІ

Музей історії туалету налічує автентичні експонати і репліки туалетів, які пов’язані з історією побутової культури. В його експозиції представлені як туалетні стільці і сучасні унітази, так і різні гігієнічні приналежності: біде, глечики, рукомийники. Крім того, відвідувачі Музею можуть ознайомитися з історією виникнення таких речей першої необхідності, як зубна щітка, туалетний папір, мило. Колекція постійно поповнюється оригінальними антикварними експонатами з усього світу.

Культурно-просвітницька робота музею націлена не лише на вивчення історії побутової культури, але й на виховання у молоді активності щодо захисту навколишнього середовища та особистої гігієни.

В кінозалі Музею транслюються пізнавальні відеоматеріали як про історію туалету, так і про новітні технології в цій царині. Екскурсоводи Музею працюють українською, англійською, російською мовами. Екскурсії французькою та польською мовами – за попереднім записом.

Експонати Музею історії туалету розміщені в хронологічному порядку, згідно з історією розвитку людства: «Первісний час», «Античність», «Середньовіччя», «Відродження», «XVII-XXI ст.» та «АРТ WC».

Директор – Могильний Юрій Вікторович

Контакти
icon
Україна, м. Київ, вул. Рибальська, буд. 22 (Бізнес-центр "Башта №5")
стац. +38 (044) 499-31-61
моб. +38 067 463 25 24
museumtoilet@ukr.net

Графік роботи музею:

Щодня з 10:00 до 18.00, окрім вівторка.

Вівторок – вихідний день