РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В РАДОМИШЛІ - ViaRegiaUkraine

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В РАДОМИШЛІ

Унікальна принада комплексу – Музей української домашньої ікони та старожитностей “Душа України”. Музей було створено на основі приватної колекції ікон та предметів побуту українців, зібраної родиною Богомольців. Це найбільша в світі колекція українського сакрального мистецтва. На сьогодні її фонди та експозиція налічують понад 5 тисяч одиниць зберігання.

Серед них домашні ікони з різних куточків України – Київщини, Слобожанщини, Поділля, Волині, Полісся, Сіверщини, Таврії, Буковини, Галичини, Закарпаття, Запоріжжя. Це ікони  православні, католицькі, унійні, старообрядські, в тому числі з рідкісними сюжетами. Вони написані як професійними майстрами, так і талановитими аматорами.

У музейних фондах «Замку-музею Радомисль» знаходиться також багата колекція предметів старовинного українського побуту – сімейні скрині, господарське начиння, посуд, одяг тощо.

Комплекс “Замок-музей Радомисль” омивається річкою Микою. Окрім музею, він поєднує в собі бутік-готель Via Regia з елементами давніх інтер’єрів та сучасними зручностями, ландшафтний парк зі старовинними скульптурами, трапезну залу, виставкову та концертну зали. В 2012 році тут було відновлене  виробництво паперу за старовинними технологіями.

Директор Історико-культурного комплексу “Замок-музей Радомисль” – Оксана Кіптяк

Директор Музею української домашньої ікони і старожитностей “Душа України” – Юрій Рудницький

Контакти
icon
Україна, Житомирська область, м. Радомишль, вул. Плетенецька, 15 
+38 068 8670250 (З питань організації подій та заходів)
+38 097 0701007, +38 0954123425 (З питань екскурсійного обслуговування та співпраці)

Графік роботи музею:

П’ятниця-субота з 10.00 до 18.00