РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ - ViaRegiaUkraine

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ

Чимало експонатів Володимир-Волинського Давньосховища під час Першої світової війни було передано до харківських музеїв. У міжвоєнний період історичний музей знаходився в приміщеннях Домініканського монастиря, пам’ятки архітектури XV-XVIII століть.

Нині в музеї зберігається близько 20 000 експонатів основного фонду: археологія, нумізматика, іконопис, декоративно-прикладне мистецтво, етнографія; письмові документи, стародруки, фотоматеріали.

Регулярно проводяться екскурсії по музейній експозиції, що охоплює період історії Володимирщини від найдавніших часів і до XX століття, а також екскурсії по архітектурних та археологічних пам’ятках Володимира-Волинського та району. Наукові працівники музею вивчають історію Волинського краю, беруть участь в багатьох науково-краєзнавчих конференціях, археологічних та етнографічних експедиціях, ведуть просвітницьку роботу з учнями місцевих шкіл та студентами. В стінах музею регулярно відбуваються тематичні виставки, а також персональні виставки художників.

Музей співпрацює з Волинським і Рівненським краєзнавчими музеями, Львівською бібліотекою ім. Стефаника НАН, а також Музеєм Замойських (Польща). Нині Володимир-Волинський історичний музей розміщений в одному з найгарніших будинків міста – пам’ятці архітектури початку XIX століття.

Директор – Стемковський Володимир Володимирович

Контакти
icon
Україна 44702, Волинська область, м. Володимир-Волинський Вул. Івана Франка,6
(03342) 2-19-11,
директор: (063) 703-94-21 (Viber)
volodymyrmuseum@gmail.com

Режим роботи: з 9.30 до 17.00, крім суботи й понеділка