РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В БРОДАХ - ViaRegiaUkraine

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В БРОДАХ

З 2001 р. музей став комунальним закладом Бродівської районної ради і отримав  назву «Бродівський історико-краєзнавчий музей».

Експозиція музею розміщується у 7 залах і поділяється на 43 розділи, розміщених в хронологічно-тематичному порядку. Фонди музею налічують понад 5 тисяч експонатів основного фонду та понад 4 тисячі одиниць науково-допоміжного фонду. Щороку музейна колекція доповнюється матеріалами з археологічних розкопок, творами сучасного мистецтва, предметами побуту, світлинами, документами та іншими матеріалами.

Експозицію доповнює панорама «Броди XVII-XVIII ст.», мистецькі твори бродівських художників, банерні фотографії з видами пам’яток історії і культури міста і району. При Бродівському історико-краєзнавчому музеї працює музейна бібліотека та виставкові зали, розміщені в палаці Бродівської фортеці.

Працівники музею проводять оглядові та тематичні екскурсії експозицією, містом Броди, Бродівським замком, беруть участь у наукових конференціях, міжнародних проектах, видають наукові збірники та монографічні дослідження, працюють над вивченням та популяризацією історичної спадщини краю, надають фахові консультації.

Директор – Стрільчук Василь Михайлович

Контакти
icon
80600, Львівська область, м. Броди, майдан Свободи, 5
(03266) 421 13
bikm@ukr.net

Графік роботи: з 9:00 до 18.00, крім суботи