РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В РІВНОМУ - ViaRegiaUkraine

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В РІВНОМУ

Особливе місце в музейній збірці належить творам волинського іконопису, предметам козацької доби, колекції стародруків та роботам уродженця Рівненщини відомого Європейського скульптора Томаша-Оскара Сосновського.

Значний інтерес для відвідувачів становлять постійнодіючі виставки присвяченні діяльності Української Повстанської Армії, сучасним захисникам України, історії Рівного.

Оригінальними є експозиції, що представляють археологічні та етнографічні матеріали. Красу, неповторність та  самобутність Рівненщини не можна не відчути  у залах, що розповідають про рослинний та тваринний світ, водні багатства, геологію краю, волинський бурштин.

На території музею розміщено оглядовий майданчик, де експонуються козацький човен ХVII ст., різні види артилерійського озброєння, автомобілі сер. ХХ ст., літак ЯК-50, інші експонати.

Традиційним  для жителів Рівного та області стало проведення на території музе у четверту неділю травня фольклорно-етнографічного свята “Музейні гостини”, на яке приїздять народні умільці з Рівненщини та сусідніх областей.

Відділами краєзнавчого музею є Літературний музей Уласа Самчука та Музей бурштину, розміщені у Рівному по вул. Симона Петлюри, 17.

Директор – Булига Олександр Степанович

Контакти
icon
Україна, 33000, Рівненська область, м. Рівне, вул. Драгоманова, 19
+38 (0362) 62-05-72 – каса, замовлення екскурсійних послуг
Тел./факс: +38 (0362) 26-75-80
rivnemuseum@ukr.net

Графік роботи:

Вівторок-п’ятниця – з 10:00 до 18:00
Вихідний день – понеділок
Каса – до 17:30

вихідні та святкові дні: з 10:00 до 18:00
Каса – до 17:30