Підземелля під костелом Святих Апостолів Петра і Павла - ViaRegiaUkraine

Підземелля під костелом Святих Апостолів Петра і Павла

Кількість людей:
5-30 осіб
Характеристики туру:
Пригода/Активний/Пізнавальний. Костел, підземелля. Для туристів, що вперше тут. Для постійних відвідувачів. Культурна, релігійна спадщина
Рівень складності:
від легкого до середнього
Тур також підходить для:
дітей старше 10 років у супроводі дорослих
Мови:
українська, російська, польська, анлійська
Квитки:
придбати у касі Луцького замку
Додаткові опції:
лише у супроводі гіда
Місця:2
Тривалість:1 год
1
Кафедральний костел Святих Апостолів Петра і Павла
Церкви, костели, монастирі
Луцьк, Волинська область
0 км
Відкрити карту

Архітектурний комплекс Луцьких підземель – унікальна пам’ятка України. Це поєднання двоярусних культових, оборонних, побутових та господарських приміщень, яке було створене отцями-єзуїтами на початку XVII ст.

Підземелля під костелом сягають в глибину до 8 метрів та демонструють велич середньовічної архітектурної та будівничої майстерності. Серед залів підземелля є Нижній (Зимовий костел), притвор та костниця з похованнями місцевих жителів. Збереженими є древні автентичні фрески. Серед залів, які відвідуються є також і сакристія та сполучні коридори-галереї.

Унікальною є нагода побачити первісний колодязь, що бере свій початок із ґрунтових вод, які простягаються під старим містом. Своєю загадковістю вражає приміщення із гробницею Магдалени Тализіної. Одна із найбільших кімнат підземелля – трапезна- зараз використовується для виставки керамічних матеріалів, що було знайдено у підземелля в ході досліджень.

Вивчаючи місто, поринувши в його найбільші глибини відкриваємо для себе Луцьк з нового боку.

Квитки
Можна придбати безпосередньо на місці у касі Луцького замку. Дізнайтесь детальніше на офіційній фейсбук-сторінці установи

Деталі маршруту
Закрити карту