РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В ДУБНО - ViaRegiaUkraine

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В ДУБНО

На балансі заповідника знаходиться 29 пам’яток історії, культури й архітектури національного та місцевого значення, зокрема:

Дубенський замок (палац князів Острозьких XVI ст., палац князів Любомирських XVIII ст., надбрамний корпус XVI ст.), Луцька брама XVI ст., Синагога XVI ст., Спасо-Преображенська церква XVII ст., Свято-Юріївська церква XVII ст., Монастир кармеліток XVII ст., Костел бернардинів і його келії XVII ст., Костел Яна Непомука ХІХ ст., Свято-Іллінський собор поч. ХХ ст., світські та торгово-промислові будівлі XVIII-XIX ст. у центральній частині міста.

У заповіднику працюють: відділ історії; відділ фондів; відділ туризму, менеджменту та інвестицій; відділ науково-освітньої роботи; відділ охорони пам’яток історії, культури й архітектури та реставраційні майстерні. Стараннями наукових працівників відкриваються нові тематичні виставки та експозиції, розробляються нові туристичні маршрути та екскурсії, проводяться наукові конференції, поповнюються фонди, видаються нові краєзнавчі видання та постійно ведуться реставраційні та будівельно-відновлювальні роботи.

Для відвідувачів Дубенського замку на постійній основі функціонують 9 основних музейних експозицій, постійно оновлюються змінні виставки, діють інноваційні екскурсії у формі віртуальної додаткової реальності. Особливу увагу також заслуговує унікальна експозиція «Історія знаряддя тортур та покарань», що знаходиться в підземеллі палацу Острозьких.

Колектив установи забезпечує проведення цікавих та пізнавальних екскурсій, в т. ч. у театралізованій формі для будь яких категорій відвідувачів. Також у Дубенському замку для відвідувачів з інтелектуальними порушеннями доступна екскурсія легкою мовою.

Директор – Кічатий Леонід Святославович

Контакти
icon
Україна 35600, Рівненська область, м. Дубно, вул. Замкова, 7А
моб. +380984758621 – каса, замовлення екскурсійних послуг
моб. +380990809094 - відділ туризму
zamokdubno@gmail.com

Режим роботи:
щоденно з 8.00 до 18.00 в літній період (квітень – жовтень)
щоденно з 8.00 до 17.00 в зимовий період (листопад – березень)
Вихідні дні : 1 січня, 7 січня та 1 – ий день Великодня