РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В ОСТРОЗІ - ViaRegiaUkraine

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК VIA REGIA UKRAINE В ОСТРОЗІ

До складу музею входять такі архітектурні пам’ятки:

Будино Шейнеберга, споруджений в 1910-х роках; Міські ворота (Заславська брама), що вперше згадується в 1596 році; Піч, що збудована в XVII ст. і дійшла до нашого часу в первісному вигляді; Троїцький монастир (родовий монастир князів Острозьких) відомий з XV ст; Башта Луцька (нині музей книги та друкарства); Костел Успіння Діви Марії – пам’ятка християнського сакрального будівництва; Татарська вежа XIV-XVIIст; Богоявленська церква, споруджена в середині ХV ст; Башта Нова (Кругла) – видатна пам’ятка оборонного зодчества України XVI ст.; Вежа мурована – перша оборонна кам’яна споруда Острозького замку.

Після входження Острога до складу СРСР Острозький музей у лютому 1940 р. отримав державний статус, штатний розпис і відповідне бюджетне фінансування, а також стандартну для радянської культурної номенклатури назву «Острозький історичний музей».

Нещодавно заповідник став одним із переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження». Інший проект острожан «Інтерактивний музей стародруків» націлений на створення умов для функціонування культурного ХАБу, реновація експозиції в Музеї книги та друкарства. Співробітники заповідника зазначають, що проект має посилити туристичну привабливість музею й міста загалом.

Співробітники заповідника на постійній основі забезпечують проведення цікавих та пізнавальних екскурсій, в т. ч. інтерактивної екскурсії-квесту “В пошуках скарбів князів Острозьких”.

Директор – Манько Микола Павлович

Контакти
icon
Україна 35800, Рівненська область, м. Острог, вул. Академічна, 5
+38097 57 557 27 – каса, замовлення екскурсійних послуг;
dikzo@ukr.net

Графік роботи:

З вівторка по неділю з 9:30 до 17:15.
Понеділок – вихідний