Музей флори і фауни. Дендропарк - ViaRegiaUkraine

Музей флори і фауни. Дендропарк

Рейтинг
5
Натисніть, щоб оцінити
Про місце

На території Радомишльського лісо-мисливського господарства (ЛМГ) знаходиться два цікавих та красивих об’єкта: Музей флори і фауни та Дендропарк.

Дендропарк – закладений у 1968 році на площі 3 га під керівництвом професора АН УРСР Рубцова Л.І спеціалістами Київського ботанічного парку. Тут ростуть більше 100 видів дерево-кущових порід, у тому числі екзотичних, серед них: пихта Даурська, європейська, пробкове дерево, дуб скельний, болотяний, червоний та інші.

Музей флори і фауни (Будинок лісогосподарської пропаганди) – було збудовано у 1968 року на околиці Радомишля – Рудні, біля Державного лісо-мисливського господарства у мальовничому дендропарку. Це двоповерхове приміщення спеціально створювалося для лісогосподарської пропаганди та музею флори і фауни.

Експозиція музею флори і фауни складається з таких тематичних розділів:
1. Історія лісництв Радомишльського району;
2. Працівники, ветерани Радомишльського ДЛМГ, шкільне лісництво;
3. Флора та фауна Радомишльського району.

В музеї розміщено вісім діарам, які відтворюють біотоки лісу, представлено колекції гірських порід і мінералів, колекції ґрунтів і їх склад, грибів, а також два стенди, що презентують орнітофауну району та комах з різних континентів (близько 280-ти видів метеликів). Серед цих лісових панорам вражають і захоплюють можливістю побачити зблизька різних звірів, які стоять ніби живі – це олень, вовк, рись, бобер, видра, черепаха, заєць, лисиця, різноманітні птахи. Серед птахів є навіть окільцьований 86-річний ворон.

Усі, кому трапляється побувати у Радомишльському музеї флори і фауни, отримують надзвичайне задоволення від його відвідин – це підтверджує книга відгуків, адже тут кожен має можливість доторкнутися до природи зблизька і задуматися про її збереження та розвиток

Показати більше
12201 Україна, м. Радомишль, вулиця Київська, 8
50.4875658, 29.258696
МІСЦЯ ПОБЛИЗУ
Музеї
Музей української домашньої ікони
Цікаві місця
Експозиція-майстерня Василя Волівача
Музеї
ІКК «Замок Радомисль»
Архітектурні будівлі
Уніатська консисторія
Цікаві місця
Символічна арка-брама
Церкви, костели, монастирі
Свято-Миколаївський собор
Архітектурні будівлі
Міська оглядова вежа (Водонапірна вежа)
Музеї
Радомишльський народний краєзнавчий музей
Відкрити карту
Закрити карту