ІКК «Замок Радомисль» - ViaRegiaUkraine

ІКК «Замок Радомисль»

Рейтинг
5
Натисніть, щоб оцінити
Про місце

«Замок Радомисль» – історико-культурний комплекс, який включає в себе музей, готель і ресторацію. Унікальна особливість приватного комплексу — старовинний млин кінця ХІХ — початку ХХ століття. Він зведений у вигляді оборонної споруди на місці першої в Центральній Україні папірні початку XVII ст.

Унікальна принада комплексу – Музей української домашньої ікони та старожитностей “Душа України”. Музей було створено на основі приватної колекції ікон та предметів побуту українців, зібраної родиною Богомольців. Це найбільша в світі колекція українського сакрального мистецтва. На сьогодні її фонди та експозиція налічують понад 5 тисяч одиниць зберігання. У музейних фондах «Замку-музею Радомисль» знаходиться також багата колекція предметів старовинного українського побуту – сімейні скрині, господарське начиння, посуд, одяг тощо.

Окрім музею, комплекс поєднує в собі бутік-готель Via Regia з елементами давніх інтер’єрів та сучасними зручностями, ландшафтний парк зі старовинними скульптурами, трапезну залу, виставкову та концертну зали. В 2012 році тут було відновлене  виробництво паперу за старовинними технологіями.

“Замок-музей Радомисль” – місце проведення всеукраїнських та міжнародних фестивалів “Шопен-фест”, “Аристократична Україна”, Via Regia Україна.

Показати більше
12201 Україна, Житомирська область, м. Радомишль, вул. Плетенецька, 15
50.4775615, 29.216333
МІСЦЯ ПОБЛИЗУ
Музеї
Музей української домашньої ікони
Цікаві місця
Експозиція-майстерня Василя Волівача
Архітектурні будівлі
Уніатська консисторія
Природні об’єкти
Музей флори і фауни. Дендропарк
Цікаві місця
Символічна арка-брама
Церкви, костели, монастирі
Свято-Миколаївський собор
Архітектурні будівлі
Міська оглядова вежа (Водонапірна вежа)
Музеї
Радомишльський народний краєзнавчий музей
Відкрити карту
Закрити карту