Роботу над будівництвом музею «Підпілля УГКЦ» при храмі Благовіщення в м. Городок розпочали учасники організації «Апостольська Чота» на чолі з о. Михайлом Греділем 9 липня 2016 року. Так, у підвалах старої плебанії з’явилось щось особливе – музей, який розповідає про катакомбну УГКЦ. Церкву, завдяки якій на Галичині вдалося зберегти українську мову, традиції та культуру.
До будівництва музею доклали чимало зусиль не лише учасники організації «Апостольська Чота», але й місцева небайдужа молодь: треба було розкопувати, поглиблювати підвали, розчищати їх.
Нині в приміщені вже є 3 повністю облаштовані музейні кімнати. Серед унікальних експонатів музею – кадило доби Київської Русі (Х-ХІІ ст.), плащаниця 1750 року та срібний ручний хрест, що належав Йосифу Сліпому.
Хрест Йосифа Сліпого о. Михайло взяв з дому – йому передав його батько, а йому подарував цей хрест отець Всеволод Оліярник, який був парохом у Городку. Він довгий час доглядав митрополита Стернюка. Останній забрав реліквію з собою після смерті Йосифа Сліпого. Кадило княжої доби викупили на аукціоні й після невеликої реставрації воно має автентичний вигляд.
Плащаницю музею «Підпілля УГКЦ» подарувала Пані Марія з села Дроздовичі (колись вона переховувала багато підпільних речей). Унікальним експонатом парафіяльного музею є копія документа Берестейської Унії, яка була передана сюди 15 грудня 2016 року, у день відзначення 420-річчя від підписання Берестейської унії.
До музею можуть потрапити всі охочі за попередньою домовленістю.