Музей української домашньої ікони та старожитностей «Душа України» входить до комплексу історико-культурного комплексу «Замок Радомисль», є унікальною принадою комплексу. Це також найбільший музей ікон у Східній Європі, а його експозиція предметів християнського мистецтва – найбільша християнська експозиція в Україні.
Музей створили на основі приватної колекції ікон та предметів побуту українців, зібраної родиною Богомольців. На сьогодні її фонди та експозиція налічують понад 5 тисяч одиниць із різних куточків України. Ікони, представлені в експозиції музею, несуть на собі специфічні риси регіональних традицій українського іконопису. Серед них не тільки православні, а й католицькі та унійні ікони.
Першу ікону для своєї колекції (лик Ісуса Христа) Ольга Богомолець купила всього за 1 гривню навесні 1997 року на одному з «блошиних ринків» Сінного базару в Києві. Надалі колекція поповнювалася з різних джерел. Образи, зібрані в колекції Музею української домашніх ікон, написані як професійними майстрами, так і талановитими аматорами з простолюду. Проте їхні творіння цінні, перш за все, тим, що дають нам недогматичне, живе народне бачення невидимого, духовного світу.
Унікальною пам’яткою музею є кам’яна ікона святого Миколи Чудотворця – одна з небагатьох чудодійних у музеї. Кам’яні ікони — явище досить рідкісне, в Україні їх збереглося дуже мало.
У музейних фондах «Замку-музею Радомисль» знаходиться також багата колекція предметів старовинного українського побуту – сімейні скрині, хатнє начиння (праски, прядки, плетені непроникні ємності для води тощо), козацькі човни XVII–XVIII ст.