Житомирський пішохідний міст - ViaRegiaUkraine

Житомирський пішохідний міст

Рейтинг
4.2
Натисніть, щоб оцінити
Про місце

Підвісний пішохідний міст через річку Тетерів, який розташований в парку імені Гагаріна в місті Житомир є однією з найцікавіших туристичних локацій Житомира. Міст був побудований в 1982 році і спочатку був частиною спроектованого комплексу Бойової слави.

Підвісний міст розташований на висоті 43 метри, його довжина становить 350 метрів, що робить цей об’єкт абсолютним фаворитом серед оглядових майданчиків міста. З моста відкривається чудовий вид на схили річки, старовинні райони міста, а також 37-метровий Монумент Слави. Це один з найпопулярніших куточків для створення романтичних фотосесій в місті.

У народі його ще називають Мостом закоханих. Таку назву він отримав завдяки тому, що саме на цьому мосту часто закохані, в знак своєї любові, вішають замки і викидають ключ в річку, демонструючи таким чином, що вони разом навік.

Підвісний пішохідний міст через річку Тетерів – це унікальний об’єкт, з яким можуть позмагатися хіба що всесвітньо відомі конструкції такого ж типу: підвісні мости через Босфор (Туреччина) і в Сан-Франциско (США). Надійність конструкції може похитнути хіба що рота солдатів, якщо пройде по мосту карбованим стройовим кроком.

Поїздка до пішохідного мосту часто є обов’язковим пунктом весільної програми. Також тут є можливість стрибнути з моста зі страховкою або замовити екскурсію в супроводі екскурсовода, який розповість, як тут влаштувалися Купрін з дружиною, як Оноре де Бальзак їхав до улюбленої в Житомир через всю Європу, як в любові один одному визнавалися Ференц Ліст і княгиня Вітгенштейн та багато інших захоплюючих історій міста

Показати більше
10000 Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 34
50.24321153, 28.6627991
МІСЦЯ ПОБЛИЗУ
Музеї
Музей української домашньої ікони
Музеї
Меморіальний будинок-музей академіка Сергія Корольова
Музеї
Музей історії ремесел «Ремісничий двір»
Цікаві місця
Експозиція-майстерня Василя Волівача
замкова гора житомир
Пам'ятка історії
Замкова гора
вулиця михайлівська інсталяція парасолька житомир
Цікаві місця
Пішохідна вулиця Михайлівська
парк культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна Житомир
Цікаві місця
Парк культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна
Музеї
Національний музей космонавтики ім. С .П. Корольова
Церкви, костели, монастирі
Костел Святого Йоана з Дуклі
Природні об’єкти
Cкеля «Голова Чацького»
Музеї
Житомирський обласний краєзнавчий музей
Церкви, костели, монастирі
Свято-Михайлівський кафедральний собор
Відкрити карту
Закрити карту