Національний музей космонавтики ім. С .П. Корольова - ViaRegiaUkraine
uk
  • en
  • de

Національний музей космонавтики ім. С .П. Корольова

Рейтинг
Натисніть, щоб оцінити
Про місце

Перлина Житомирщини – Національний музей космонавтики ім. С .П. Корольова – розташувався по обидва боки затишної вулиці Дмитрівської, яка зберегла свою історичну назву. Його дуже легко знайти – відразу впадає в око сучасна будівля в обрамленні двох ракет та бюст засновника практичної  космонавтики, вченого зі світовим ім’ям С. П Корольова.

З протилежного боку вулиці з-поміж осучаснених одноповерхових осель вирізняється  будинок №5 – пам’ятка архітектури та містобудування кінця ХIХ сторіччя. Саме в цьому будинку 12 січня 1907 р. народився легендарний Головний Конструктор Сергій Павлович Корольов, а 1 серпня 1970 р. був відкритий його Меморіальний будинок-музей.

Відкрита 1991 року експозиція «Космос» є продовженням розповіді про творчу спадщину С.П.Корольова і одночасно створює завершений образ космічного музею, який об’єднує культуру і цивілізацію, космос зоряного неба і космос душі людини. Динамічна, художньо яскрава, з незвичним освітленням і музикою експозиція відповідає ритму сучасного життя й запитам сучасного відвідувача.

Сьогодні Національний музей космонавтики ім. С.П.Корольова в Житомирі є унікальним   історичним, науковим, культурним і туристичним центром регіонального та національного значення. Володіючи значним науковим потенціалом і досвідом, маючи чітко окреслені  перспективи подальшого розвитку, музей і надалі залишатиметься зберігачем «космічної» пам’яті, осередком активної наукової і культурно-просвітницької діяльності, музейним центром, який відповідає запитам сучасного відвідувача

Показати більше
Україна 100008, м. Житомир, вул. Дмитрівська, 5
50.2536012, 28.6779388
(0412) 47-26-27; (068) 42 02 044 - Каса, замовлення екскурсій
МІСЦЯ ПОБЛИЗУ
Церкви, костели, монастирі
Семінарійський костел Святого Йоана з Дуклі (1838-1842 рр.)
Природні об’єкти
Cкеля «Голова Чацького»
Музеї
Краєзнавчий музей
Церкви, костели, монастирі
Свято-Михайлівський кафедральний собор
Театри, філармонія
Житомирська обласна філармонія
Архітектурні будівлі
Водонапірна вежа
Церкви, костели, монастирі
Спасо-Преображенський собор
Церкви, костели, монастирі
Кафедральний костел Святої Софії