Домініканський собор, тепер греко-католицька церква Святої Євхаристії – велична пам’ятка архітектури національного значення, в зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Монастир домініканів на цьому місці заснували ще у XIII ст. З XV і до середини XVIII ст. тут стояв костел, збудований у готичному стилі.Через аварійний стан готичний домініканський костел розібрали 1748 року. Новий храм, який нагадує костел святого Карла у Відні, у 1748-1764 роках спорудили за проектом військового інженера, генерала артилерії Яна де Вітта у пізньобароковому стилі. До наших часів у південній частині храму можна оглянути алебастровий надгробок XVI століття – пам’ять про старовинний готичний костел, який зник ще 260 років тому.
Всередині храму низка надгробків, найцінніший з яких – надгробок графині Дунін-Борковської роботи всесвітньовідомого данського скульптора Бертеля Торвальдсена. Львівську школу скульпторів репрезентує пам’ятник губернаторові Галичини Гауеру роботи Шімзера. 1880 року тут поставлено пам’ятник знаменитому польському художникові Артурові Ґротґеру роботи скульптора Гадомського.
За радянських часів храм Божого Тіла закрили і тут, як у багатьох інших львівських церквах, влаштували склад, а 1970 року відкрили Музей релігії та атеїзму і встановили у середині храму підвішений під куполом маятник Фуко, який своїм відхиленням підтверджував процес обертання Землі.
З 90-х років Домініканський собор став греко-католицьким храмом Святої Євхаристії, особливо популярним серед львівської інтелігентної і національно свідомої молоді. Станом на зараз Львівський музей історії релігії (колишній Музей історії релігії та атеїзму) і надалі знаходиться в іншій частині споруди монастирських келій та у дзвіниці